Prezentacja dnia firmy ZRE na spotkaniu BNI

Dodano: 11.06.2015 13:24
klucze
Na dzisiejszym spotkaniu grupy biznesowej BNI Victoria mieliśmy okazję przedstawić innym uczestnikom, w formie prezentacji, ofertę naszej firmy. Cały konspekt przemowy stworzyliśmy w jednej z dostępnych platform do tworzenia prezentacji on-line, a mianowicie Prezi.com. Wspomniane narzędzie polecamy wszystkim, chcącym urozmaicić standardowe materiały tworzone w programie PowerPoint, który obecnie stanowi synonim prezentacji, a nie koniecznie pozwala użytkownikowi na swobodne, niczym nieskrępowane przeniesienie pomysłów na ekran komputera i rzutnika.

Obsługa interfejsu jest bardzo prosta i nie przysparza zbytnich problemów, nawet niezaawansowanym użytkownikom komputerów. Mówiąc krótko prezentację stworzymy w sposób szybki i bezproblemowy. Program pozwala tworzyć mapę swych myśli i zapewnia mozliwość przeskakiwania między poszczególnymi elementami w sposób tyle dowolny co efektowny. Mamy do wykorzystania pełna paletę zabiegów wizualnych, w tym zbliżeń, nietypowych kadrowań, ciekawych ujęć, dygresji i odnośników. Wszystko to przebiega w sposób bardzo płynny, tworząc wrażenie dopracowania. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że jest to program darmowy jeżeli nie wykorzystujemy go bezpośrednio do celów komercyjnych. 

Szansę na dodatkową reklamę firmy wykorzystaliśmy w 100%. Na potwierdzenie mych słów dodam, że nasza prezentacja została bardzo ciepło przyjęta i podobała się w zasadzie wszystkim jej uczestnikom. Nadmienię zarazem, że temat projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych najwdzięczniejszy do przekazania nie jest. 

Polecamy i zapraszamy na spotkania grupy BNI!
Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449