Panele i instalacje fotowoltaiczne Kraków

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych, które umożliwiają przemianę światła słonecznego bezpośrednio w energię elektryczną. Dobieramy zarówno proste, jak i skomplikowane systemy dla małych oraz dużych instytucji, domów jednorodzinnych, przedsiębiorstw oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Budując systemy korzystamy z komponentów renomowanych producentów, dzięki czemu instalacje działają niezawodnie przez długie lata, Panele solarne to ekologiczne rozwiązanie, czerpią bezpośrednią energię ze słońca, co pozwala zaoszczędzić na prądzie. Wytworzony prąd może zostać wykorzystany do zasilania różnego rodzaju urządzeń lub odsprzedany do sieci. Nasze usługi świadczymy w Krakowie i całej Małopolsce, każdy system dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

Dobry projekt jest podstawą profesjonalnego wykonania instalacji. Zakład robót elektrycznych ma bogate doświadczenie w projektowaniu systemów instalacji fotowoltaicznych. Tworzymy projekty, które idealnie sprawdzą się w każdym budynku. Nasze realizacje charakteryzują się systemem modułowym, przez co można dopasować je do każdego budżetu. Oferujemy prawidłowy montaż wykonany przez wyszkoloną ekipę z odpowiednimi uprawnieniami. Profesjonalnie przygotowany projekt pozwoli maksymalnie czerpać korzyści z energii bez ograniczeń.

Czy to się opłaca?

Instalacje fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego czy innego obiektu to opłacalna inwestycja. Ich największym atutem jest niewyczerpalność i darmowy prąd, który pozwala zaoszczędzić na rachunkach oraz niezależność energetyczna. Warto dodać, że panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych substancji, są stabilne oraz nie hałasują. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe doradztwo w doborze systemu i mocy. Wszystkie realizacje wykonujemy dokładnie z zachowaniem obowiązujących norm oraz bezpieczeństwa.
 
Opinie i zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobrze wykonana instalacja będzie praktyczniejsza, wydajniejsza i trwalsza co znacznie przyczynia się do zwrotu inwestycji. 

Zapraszamy do współpracy
Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449