Montaż systemów niskoprądowych Kraków - instalacje

W dzisiejszym języku często słyszymy określenie „inteligentny budynek”. Według Wikipedii jest to „Obiekt, który posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa, minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji oraz ograniczenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń. System inteligentnego budynku nie powinien wpływać negatywnie na ludzi znajdujących się w jego środowisku.”
 
Instalacje elektryczne niskoprądowe oferowane przez nasza firmę obejmują zagadnienia z zakresu instalacji alarmowych, teletechnicznych, systemów bezpieczeństwa i pożarowych. Ich zastosowanie dedykowane jest do obiektów przemysłowych, firm, jak i domów jednorodzinnych. Wykonujemy instalacje niskoprądowe w Krakowie, Katowicach i całej Polsce w oparciu o najnowsze technologię, wiedzę i umiejętności oraz prowadzimy serwis istniejących instalacji.

Projektowanie instalacji alarmowych i teletechnicznych

Nasza firma jest w stanie zaprojektować, jak i wykonać instalacje niskoprądowe, które sprawią, że i wasz obiekt będzie cechował wysoki IQ! Zapewniamy bowiem wykonanie kompleksowych usług w zakresie projektowania instalacji teletechnicznych (takich jak monitoring, domofony), jak i montaż bardzo zaawansowanych systemów alarmowych i systemów zabezpieczeń. Przeprowadzamy instalacje alarmowe w domach, budynkach użytku publicznego i przedsiębiorstwach na terenie Krakowa, Katowic i całej Polski. Inteligentne systemy niskoprądowej instalacji elektrycznej  pozwalają zautomatyzować zarządzanie budynkami oraz zwiększają bezpieczeństwo. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że są rozwiązaniem energooszczędnym i ułatwiającym korzystanie z nowoczesnych rozwiązań dostępnych dla domów i budynków przemysłowych.
 
Projektowanie instalacji teletechnicznych oraz alarmowych wymaga specjalistycznej wiedzy, znajomości branży i nowoczsnych technologii oraz umiejętności planowania. Nasza firma realizuje od małych po bardzo skomplikowane projekty oparte na indywidualnych preferencjach Klientów. Projektowanie instalacji alarmowych lub teletechnicznych to jest sprawa - wykonanie jest tak samo ważne.
 
Oferujemy projektowanie i wykonanie systemów:
  • detekcji i sygnalizacji pożaru,
  • sterowania oddymianiem,
  • detekcji i sygnalizacji włamania,
  • monitoringu i telewizji przemysłowej,
  • telewizji i systemu audio – video,
  • instalacji domofonowej oraz wideofonowej,
  • okablowania strukturalnego IT.
A,  co najważniejsze, potrafimy te systemy zintegrować!
 
Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449