Projekty elektroenergetyczne - sieci elektrycznych

Energia elektryczna w Polsce przesyłana jest za pośrednictwem sieci energetycznych kablowych i napowietrznych. Projekty elektroenergetyczne muszą zostać wykonane, zanim powstaną tego typu obiekty. Odpowiednie rozplanowanie wszystkich elementów sieci pod kątem ich lokalizacji, przebiegu i parametrów technicznych nie jest zadaniem prostym. Dlatego, by mieć pewność, że projektowane urządzenia będą działały w sposób prawidłowy, warto powierzyć to zadanie firmie Zakład Robót Elektrycznych.

Nasza firma specjalizuje się, bowiem w projektowaniu nowych fragmentów linii kablowych i napowietrznych niskiego napięcia (nN) oraz średniego napięcia (SN). Na zlecenie naszych klientów projektujemy również linie zasilające obiekty budowlane każdego typu, w tym dla potrzeb zasilania ładowarek samochodów elektrycznych oraz biletomatów i paczkomatów, a także przyłącza elektroenergetyczne nN i SN. Wszystkie projekty wykonujemy w oparciu o wizję lokalną, standardy techniczne dystrybutorów sieci energetycznych, a także przepisy prawa budowlanego i normy, jak również katalogi uznanych na rynku producentów.

Nasze działania nie sprowadzają się jedynie do pracy inżynieryjnej i tworzenia dokumentacji, gdyż ta wymaga każdorazowo uzgodnień w urzędach, u dystrybutorów sieci, firm i osób fizycznych. Oprócz stworzenia opisów, rysunków technicznych i sporządzenia obliczeń gwarantujemy również wykonanie w Państwa imieniu procedur formalno-prawnych mających na celu uzyskanie wymaganych prawem pozwoleń i zgód na budowę sieci energetycznych.

Naszym klientom oferujemy także usługę polegającą na usuwaniu kolizji sieci energetycznych z projektowanymi budynkami, obiektami i sieciami uzbrojenia terenu. Szczegóły można sprawdzić pod następującym linkiem.

Nasze biuro projektów elektrycznych projektuje również stacje transformatorowe SN/nN każdego typu, tj. napowietrzne (słupowe), kontenerowe oraz wnętrzowe. Szczegóły możesz sprawdzić tutaj.

Dlaczego my?

Jako projektanci sieci elektroenergetycznych jesteśmy, metodyczni, dokładni (a nawet drobiazgowi), cierpliwi i doświadczeni. Jesteśmy nade wszystko praktykami, znającymi od podstaw sposób realizacji robót terenowych. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne, dlatego nasze działania wykonywane są z należytą starannością niezależnie od budżetu i zakresu projektowanych prac. Dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa docelowych użytkowników projektowanych urządzeń. Należy pamiętać, że budowa i późniejsza eksploatacja linii niskiego, średniego jak i wysokiego napięcia, obarczona jest dużym ryzykiem. Dlatego poprawne, zgodne z przepisami i zasadami wiedzy technicznej jest tak istotne i powinno zostać powierzone profesjonalistom. On niego bowiem zależy bezpieczeństwo i życie ludzkie. Naszą firmę wyróżnia bogate doświadczenie w realizacji projektów każdego rodzaju sieci energetycznych, bogate zaplecze i wysokiej jakości sprzęt, a także indywidualne podejście do klienta oraz szybka realizacja zamówień.

Do każdego projektu instalacji elektrycznej podchodzimy z jednakową starannością, oferując adekwatną, rynkową cenę, którą każdorazowo ustalamy indywidualnie z Klientem. Etap projektowania poprzedzony jest analizą jego potrzeb i ustaleniu wytycznych projektowych. Dzięki temu przygotowany dla Państwa projekt sieci elektroenergetycznej będzie precyzyjnie dopasowany do konkretnych, indywidualnych preferencji. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz rozwieją wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu przez formularz. Dodatkowo nasi konsultanci dostępni są pod nr telefonu +48 12 307 16 62 lub adresem mailowym biuro.zre@gmail.com.

Sprawdź również:

Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449