Projektowanie linii napowietrznych - SN i NN

linia napowietrzna średniego napięciaNasza firma specjalizuje się w projektowaniu nowych odcinków linii kablowych i napowietrznych niskiego napięcia (nN) i średniego napięcia (sN). Wśród krakowskich deweloperów znani jesteśmy z błyskawicznie prowadzonych postępowań w zakresie przebudowy linii kablowych i usuwaniu kolizji z istniejącymi sieciami uzbrojenia terenu. Załatwiamy sprawy pozornie nie do załatwienia i do tego czynimy to w tempie ekspresowym.
 
Doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz umiejętności pracowników firmy pozwalają realizować nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Linie niskiego napięcia jak i linie średniego napięcia, zarówno kablowe i napowietrzne nie zawsze przebiegają tam, gdzie powinny. Niechciana linia może zostać usunięta lub jej przebieg zmieniony. Zajmujemy się dokumentacją projektową związaną z przebudową, modernizacją oraz naprawami linii niskiego i średniego napięcia.

Gotowi do działania

Zależy nam na wysokim standardzie naszych usług. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne, dlatego nasze działania wykonywane są szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Linie średniego jak i wysokiego napięcia niosą za sobą duże niebezpieczeństwo. Wszelkiego rodzaju awarie i usterki mogą zostać naprawione tylko przez uprawnionych i wykwalifikowanych specjalistów. Linie niskiego napięcia dostępne w gospodarstwach domowych także wymagają specjalistycznych działań. Zajmujemy się przewodami napowietrznymi jak i ziemnymi.
 
Dlatego jeśli macie Państwo problem z okablowaniem zakupionej działki lub po jej zakupie zorientowaliście się, że pod względem energetycznym coś  niepożądanego w trawie piszczy lub co gorsza wisi nieuchronnie nad waszą głową, zapraszamy do szybkiego kontaktu! Pomożemy usunąć problem.
 
Podejmiemy się zaprojektowania i przebudowy nawet najtrudniejszych tematów inwestycyjnych w zakresie linii niskiego i średniego napięcia. Masz kłopot? Dzwoń! Obszar działania naszej firmy to Kraków, Katowice i cała Polska.
Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449