Projektowanie stacji ładowania samochodów elektrycznych

W ZRE zdajemy sobie sprawę, że elektromobilność wciąż zyskuje na popularności. Dlatego tworzymy projekty stacji ładowania samochodów elektrycznych dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dzięki nam korzystanie z pojazdów na prąd jest o wiele prostsze. Z Zakładem Robót Elektrycznych stworzysz przydomowe stacje ładowania, stacje ładowania przy budynkach, sklepach i domach wielorodzinnych, a także ogólnodostępne obiekty w miejscach publicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Elektromobilność na wyciągniecie ręki

Samochody elektryczne są wydajne, bezpieczne, łatwe w obsłudze, a koszty ich eksploatacji pozostają niezwykle niskie. To także niezwykle ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu zmniejszona zostaje ilość spalin wydzielanych do środowiska. Nie dziwi więc, że tego typu pojazdy coraz częściej pojawiają się na drogach. Do ich prawidłowego działania, potrzebna jest jednak odpowiednia infrastruktura do ładowania. Użytkownicy samochodów elektrycznych najczęściej ładują baterię w domu lub na stacjach benzynowych. Jest jednak wiele innych miejsc, w których stacje ładujące mogą okazać się niezwykle przydatne. Należą do nich m.in. hotele, lotniska czy centra handlowe. Dlatego w ZRE, odpowiadając na potrzeby naszych klientów, tworzymy projekty stacji ładowania samochodów elektrycznych, które mogą stanąć w dowolnie wybranym miejscu. Dzięki temu obiekt do ładowania baterii powstanie tam, gdzie jest to potrzebne.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych zgodne z przepisami prawa

Zarówno Unia Europejska, jak i krajowe instytucje coraz więcej uwagi poświęcają ochronie środowiska. Dlatego samochody spalinowe już wkrótce mogą zniknąć z naszych dróg. Może okazać się, że zgodnie z wytycznymi unijnymi i krajowym prawodawstwem będziemy zmuszeni przesiąść się na samochody elektryczne. Warto więc już teraz przemyśleć zmianę pojazdu i zainstalowanie potrzebnej stacji ładującej. Trzeba się jednak do tego odpowiednio przygotować.

Przed zainstalowaniem infrastruktury technicznej do ładowania baterii warto zapoznać się z obowiązującymi przepisami. Do niedawna w przypadku projektowania stacji ładowania w budynkach wielorodzinnych w dużych miastach zapisy Ustawy o elektromobilności praktycznie nie były stosowane. W 2021 roku pojawiło się Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 7 maja 2021, które wymusza na inwestorach zapewnienie mocy przyłączeniowej 3,7 kW/stanowisko dla 20% projektowanych stanowisk postojowych przy budynkach użyteczności publicznej i dla 50% stanowisk w przypadku budynków wielorodzinnych. Takie rygorystyczne wytyczne sprawiają, że planując stację ładowania warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Dlatego zapraszamy architektów i deweloperów do współpracy. W ZRE projektujemy stacje ładowania samochodów elektrycznych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Dbamy także o to, by ich obsługa była bardzo prosta, intuicyjna i bezpieczna.

Projekty stacji ładowania samochodów elektrycznych od ZRE

Projektując stacje ładowania samochodów elektrycznych wykorzystujemy urządzenia polskich producentów, takich jak np. PRE Biel. Zapewniamy stały kontakt z operatorami stacji ładowania pojazdów elektrycznych, a w przypadku stacji ogólnodostępnych przeprowadzamy całe postępowanie administracyjno-projektowe wymagane do postawienia stacji. Nasze biuro projektów elektrycznych pomoże Ci także wybrać optymalną lokalizację pod budowę stacji z punktu widzenia możliwości zasilania takiego obiektu. Zapewniamy zatem kompleksowe wsparcie w zakresie instalacji elektrycznych.

Naszym klientom proponujemy także:

Jeżeli szukasz projektu stacji ładowania samochodów elektrycznych, zapraszamy do współpracy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 12 307 16 62, mailowego biuro.zre@gmail.com lub przez formularz kontaktowy.

Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449