Projektowanie instalacji elektrycznych - online

Projektowanie instalacji elektrycznej jest procesem, w wyniku którego powstaje projekt instalacji elektrycznej. Pomimo że jest to jedna z wielu usług, jakie oferuje nasze biuro projektowe, przykładamy do niej szczególną wagę. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że dobrze wykonany projekt instalacji elektrycznych jest podstawą sukcesu każdej, nawet najdrobniejszej inwestycji. Dlatego przekazanie finalnej wersji dokumentacji, poprzedzamy każdorazowo kontrolą przekazanych nam materiałów, wizją lokalną, drobiazgowym studium przypadku i wymaganymi uzgodnieniami na linii projektant – wykonawca.

Nasze biuro projektowe to przede wszystkim pracownicy i to nie byle jacy. Są to praktycy z krwi i kości, osoby doświadczone, zaznajomione z technologią wykonywania robót elektrycznych, a nie tylko teoretycy. Fakt ten sprawia, że sygnowane przez nas projekty instalacji elektrycznych są nie tylko zgodne z aktualnymi normami i przepisami prawa budowlanego, ale również w pełni wykonalne. W ramach procesu projektowania, oprócz pracy czysto inżynierskiej, dokonujemy także, w imieniu naszych klientów, potrzebnych uzgodnień i uzyskujemy wszystkie wymagane prawem pozwolenia.

Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego, ale z naszych usług w zakresie projektowania instalacji elektrycznych oraz sieci energetycznych skorzystać mogą mieszkańcy całej Polski. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze wygodę Klienta. Dlatego jego udział ograniczamy tylko do dostarczenia potrzebnej dokumentacji i przygotowania pełnomocnictw. Dzięki temu Klient może skoncentrować się wyłącznie na obszarach działalności, stanowiących podstawę jego działalności. Co za tym idzie, warto powierzyć projektowanie instalacji elektrycznej właśnie nam!

Rodzaje projektów, jakie wykonujemy

W ramach procesu projektowania instalacji elektrycznych oraz sieci energetycznych opracowujemy:

  • projekty techniczne: potrzebne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie,
  • projekty zagospodarowania działki lub terenu: rodzaj projektu wymagany przy zgłoszeniu robót budowlanych do wydziałów architektury lub przy procedurze uzyskania pozwolenia na budowę,
  • projekty architektoniczno-budowlane: w określonych przypadkach wymagany przy procedurze uzyskania pozwolenia na budowę,
  • projekty wykonawcze: stanowiące uszczegółowienie rozwiązań zawartych w projektach technicznych. Służą one jako baza do kosztorysowania, do wyboru wykonawcy robót, wykonania robót budowlanych, kontroli ich jakości oraz odbioru zrealizowanych obiektów,
  • projekty powykonawcze: projekty z naniesionymi zmianami w stosunku do projektów wykonawczych, dokonanymi w toku wykonywania robót oraz operatami geodezyjnymi i geodezyjnymi pomiarami powykonawczymi.

Jakie są nasze projekty?

Projekty instalacji elektrycznych sygnowane przez nasze biuro projektów elektrycznych są zawsze:

  • zgodne z aktualnym stanem prawnym,
  • estetyczne,
  • kompletne i czytelne,
  • zrozumiałe dla pracowników urzędów, firm dystrybucyjnych, wykonawców i kosztorysantów,
  • bezpieczne.

Pamiętaj, że tylko perfekcyjnie wykonana dokumentacja pozwoli Ci uzyskać wymagane prawem zezwolenia, a następnie sprawnie wykonać planowane zamierzenie.

Pełne spektrum działalności – co projektuje nasza firma?

Nasze biuro projektowe specjalizuje się w realizacji projektów instalacji elektrycznych praktycznie dla wszystkich rodzajów obiektów budowlanych. To możesz nam zlecić:

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jako profesjonalne biuro projektów elektrycznych zapewniamy szybkość i pełen komfort działania na każdym szczeblu procesu inwestycyjnego. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby każdy przygotowany przez nas projekt instalacji elektrycznej został wykonany w sposób optymalny, zgodny z istniejącymi przepisami prawa budowlanego i standardami branżowymi, a także maksymalnie użyteczny dla przyszłego wykonawcy projektowanego obiektu. Jednocześnie przykładamy wagę do tego, aby zaproponowane w dokumentacji rozwiązania były zarazem efektywne ekonomicznie, jak i bezpieczne dla docelowych użytkowników instalacji elektrycznych oraz sieci energetycznych.

Projektując, a także wykonując instalację elektryczną, staramy się maksymalnie skrócić czas potrzebny do ich realizacji, jednak nigdy nie odbywa się to kosztem bezpieczeństwa, które jest dla nas priorytetem. Dlatego duży nacisk kładziemy na systematyczne szkolenia pracowników, a także inwestujemy w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, które przekładają się z kolei na jakość, solidność i sprawność realizowanych przez nasze biuro projektów instalacji elektrycznych prac projektowych i wykonawczych.

Elektrycy zatrudnieni w naszej firmie mają odpowiednie uprawnienia, kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w branży, co pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych oraz zróżnicowanych projektów. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i osoby ceniące sobie zaufanie, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Do każdego projektu instalacji elektrycznej podchodzimy z jednakową starannością, oferując adekwatną, rynkową cenę, którą każdorazowo ustalamy indywidualnie z Klientem. Etap projektowania poprzedzony jest analizą jego potrzeb i ustaleniu wytycznych projektowych. Dzięki temu przygotowany dla Państwa projekt instalacji elektrycznej będzie precyzyjnie dopasowany do konkretnych, indywidualnych preferencji. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz rozwieją wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu przez formularz. Dodatkowo nasi konsultanci dostępni są pod nr telefonu +48 12 307 16 62 lub adresem mailowym biuro.zre@gmail.com.

Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449