Instalacje odgromowe Katowice, Kraków

instalacja odgromowaInstalacje odgromowe, jako bardzo ważny element zabezpieczenia budynku, powinny być zaprojektowane i wykonane przez wyspecjalizowaną do tego firmę. Mają bardzo proste zadanie do wykonania - muszą przejąć energię wyładowania atmosferycznego i bezpiecznie przeprowadzić ją do ziemi. Nasza firma oferuje wykonawstwo instalacji odgromowych w Katowicach, Krakowie i okolicznych miejscowościach w oparciu o sprawdzone i bezpieczne elementy.
 
Żeby spełnić skomplikowane wymogi bezpieczeństwa oraz bardzo rygorystyczne normy i przepisy, faza montażu piorunochronu musi jednak zostać poprzedzona wnikliwą analizą ryzyka, określeniem klasy odgromowej obiektu, które to dokonywane są za pośrednictwem odpowiednich programów komputerowych i pomiarów terenowych. Tylko wtedy inwestycja spełni wymogi, które w niej pokładamy.

Projektowanie i piorunochrony

Inwestorzy często lokują środki w skomplikowane systemy przeciwpożarowe, ewakuacyjne i antywłamaniowe, zapominając niesłusznie o tym, że nieszczęście może nadejść z nieba. Bardzo ważny przy projektowaniu jest dobór właściwych elementów piorunochronu, które w razie bezpośrednich wyładowań mogą stanowić o życiu i śmierci użytkowników obiektu, a także w dalszej kolejności stanu urządzeń elektrycznych. Wszystkie te elementy powinny posiadać wymagane certyfikaty i dopuszczenia. Projekt instalacji odgromowej powinien zostać wykonany przez uprawnioną do tego celu osobę, w oparciu o wymagania i dokumentację techniczną.
 
Piorunochrony na każdy dach może zlecić już sam inwestor. Ich montaż to proces wymagający wiedzy i doświadczenia. Oferujemy piorunochrony, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i w całości chronią obiekt przed wyładowaniami atmosferycznymi. 
 
Zakład robót elektrycznych posiada bogate doświadczenie w projektowaniu instalacji odgromowych i budowie piorunochronów na halach produkcyjnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Obszar działania naszej firmy to Katowice, Kraków i okolice. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz się na przyszłość!
Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449