Usługi elektryczne Kraków

Drobiazgowe planowanie

jak się przygotowujemy do robót?
Każda, nawet najmniejsza robota budowlana wymaga szczegółowego rozplanowania i odpowiednich przygotowań. Dlatego zanim "wejdziemy w teren" dokonujemy przedmiarów, analizujemy dostępną dokumentację, jeśli tego wymaga sytuacja tworzymy projekt, kosztorys i dopiero na tej podstawie dokonujemy zakupów materiałów i tworzymy ekipę fachowców oferując przy tym kompleksowe usługi elektryczne w Krakowie i okolicach. Doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie tego dokonać szybko, a uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli na szybsze przeprowadzenie samych robót.


roboty elektryczne
Doświadczony elektryk
stawiamy na pewniaków

Wszystkie usługi elektryczne wykonuje w naszym imieniu grupa bardzo doświadczonych, kompetentnych i sprawnych monterów kierowanych przez równie doświadczonych kierowników. O ich wartości świadczą nie tyle posiadane uprawnienia SEP w zakresie dozoru i eksploatacji sieci i urządzeń elektrycznych, czy szkolenia branżowe, a fakt, że stanowią zgrany, otwarty na nieszablonowe rozwiązania, kreatywny i nade wszystko pracowity i uzupełniający się zespół fachowców, którzy są w stanie wykonać każdego rodzaju usługi elektryczne w Krakowie i na terenie województwa małopolskiego.

Ponieważ to nasi pracownicy i ich rozwój są kręgosłupem i motorem napędowym zmian w firmie, stale inwestujemy w ich szkolenie oraz staramy się stworzyć jasny i prosty system motywacyjny, oparty na jakości wykonywanej przez nich pracy. W naszej firmie brak jest barier między kierownictwem a pracownikami, co sprawia, że atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna. Nasi elektrycy mogą swobodnie planować wolny czas, bowiem o wszelkich nadgodzinach, czy przerwach w pracy informowani są z odpowiednim wyprzedzeniem.

Nasza firma jest gwarantem stabilnego zatrudnienia - wszyscy nasi pracownicy pracują, w oparciu o umowy na czas nieokreślony. Każdy elektryk Zakładu Robót Elektrycznych w trosce o własne bezpieczeństwo zapewnione ma wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej oraz gwarantowane utrzymanie standardów pracy zgodnych z wymaganiami przepisów BHP.

 
Lista oferowanych usług elektrycznych
co możemy dla Was wykonać? 

W zasadzie możemy dla naszych Klientów wykonać każdą robotę elektroenergetyczną począwszy od prostych instalacji elektrycznych dla budownictwa mieszkaniowego, przez zasilania placów budowy, a na skomplikowanych układach zasilania kończąc. Obszarem naszej działalności jest województwo małopolskie w szczególności miasto Kraków. Poniżej prezentujemy poglądową listę dostępnych robót elektrycznych realizowanych w ramach naszych usług. Jeśli czegoś w niej brakuje, skontaktuj się z nami, a na pewno tę lukę uzupełnimy:

instalacje elektryczne dla obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, biurowych i użyteczności publicznej,

wewnętrzne linie zasilające (WLZ),
 
linie kablowe i napowietrzne NN i SN,

stacje transformatorowe (kontenerowe, słupowe, wkomponowane),

instalacje automatyki, sterownicze oraz aparatury kontrolno-pomiarowej, 

oświetlenia zewnętrzne,
 
serwis/konserwacja instalacji elektrycznej i urządzeń w istniejących obiektach,

modernizacja i remonty starych instalacji elektrycznych,

instalacje niskoprądowe (teletechniczne, alarmowe, przeciwpożarowe),

instalacje fotowoltaiczne,

ogrzewanie elektryczne.

 
Gwarancja wykonanych robót
Ty też postaw na pewniaków!

Wszystkie wykonywane przez nas prace są objęte gwarancją, a stosowane przez nas materiały i urządzenia są fabrycznie nowe i spełniają wszystkie standardy obowiązujące w państwach Unii Europejskiej. Zapraszamy do współpracy!
 
Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449