logo

Kim jesteśmy?


PROFIL FIRMY

Firma Zakład Robót Elektrycznych zajmuje się kompleksowym projektowaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych 
wewnętrznych oraz sieci elektrycznych, przyłączy, stacji trafo i sieci telekomunikacyjnych dla wszystkich rodzajów obiektów. Dodatkowo na rzecz Naszych klientów prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie, świadczymy usługi w zakresie doradztwa, wykonujemy pomiary instalacji, zajmujemy się wykonawstwem, a także konserwacją urządzeń i sieci elektrycznych.
 
HISTORIA 


Początek działalności firmy Zakład Robót Elektrycznych Krzysztof Cimer datuje się na rok 1986. Wtedy to, korzystając z dobrodziejstw schyłku okresu gospodarki centralnie planowanej i związanej z nim możliwości realizacji samodzielnych przedsięwzięć, Krzysztof Cimer założył firmę budowlano – remontową, wykonującą drobne roboty dla prywatnych inwestorów. Początkowe sukcesy oraz ostateczny krach socjalistycznego systemu zarządzania gospodarką pozwoliły młodemu przedsiębiorstwu na dalszy, niczym nieskrępowany rozwój. Stale rosnąca liczba zleceń i coraz większy ich zakres stworzyły konieczność rozszerzenia profilu pierwotnej działalności. Co za tym idzie, już w niecały rok po upadku Muru Berlińskiego, Zakład Robót Elektrycznych oficjalnie przestał istnieć.

Hołdując starej zasadzie „Co dwie głowy to nie jedna”, Krzysztof Cimer powołał bowiem do życia spółkę cywilną, której drugim współwłaścicielem został jego kolega ze studiów. Wolny rynek i otwarte głowy nowych wspólników zaowocowały dalszym rozwojem przedsiębiorstwa. Firma, która na samym początku swego istnienia zatrudniała 3 zaledwie pracowników, przekształciła się w roku 2002 w spółkę jawną i w takiej formie funkcjonowała przez kolejną dekadę. Stan zatrudnienia przedsiębiorstwa z tego okresu dochodził do 35 osób. W roku 2012 spółka uległa rozwiązaniu, a na jej bazie powstało działające do dziś biuro projektowe i firma wykonawcza. 

O ile siedzibą firmy na początku jej drogi były podkrakowskie Jerzmanowice, o tyle od ponad 20 lat działamy na terenie Krakowa. Druga przeprowadzka miała miejsce w roku 1997, kiedy to wynajmowane pomieszczenia przy ul. Okulickiego 10, zamieniliśmy na kompleks biurowo-warsztatowy przy ulicy Dębskiego 12, w krakowskich Opatkowicach.  To tutaj bez mała dekadę później wzniesiony został nowy budynek firmowy. Po rozwiązaniu spółki budynek został sprzedany, a obecnie firma działa w biurze przy ulicy Rzemieślniczej 20, w centrum Krakowa.


FIRMA OBECNIE


Właścicielem firmy ZRE jest absolwent Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie – Krzysztof Cimer. Bez mała 40-letni staż pracy w swoim zawodzie, a także aktualne uprawnienia budowlane sprawiają, że w naszym słowniku nie występuje sformułowanie "zlecenia nie do wykonania". Wiedza oraz rozległe kontakty w branży sprawiają, że nawet najbardziej problematyczne sprawy czy uzgodnienia z odpowiednimi urzędami załatwiane są w sposób sprawny i bezproblemowy.

Firma ZRE zatrudnia stałą i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, tj. absolwentów wyższych uczelni technicznych i ekonomicznych, z wieloletnim stażem zawodowym i aktualnymi uprawnieniami branżowymi (w tym SEP 1-15kV), dzięki czemu zapewnia swym usługom jakość o najwyższym możliwym standardzie.

Dzięki stałemu rozwojowi firmy, inwestowaniu w potencjał ludzki, w sprzęt biurowo - poligraficzny i zgodnej z japońską filozofią „Kaizen” chęcią stałego rozwoju i uczenia się, nasza firma nieprzerwanie od 3 dekad wyznacza standardy konkurencyjności na lokalnym rynku energetycznym. Fakt ten potwierdzają stabilny portfel zleceń i zadowoleni klienci.

Biuro Obsługi Klienta firmy ZRE zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej, gdzie posiadamy własne zaplecze biurowo – techniczne. Nowoczesne, zgodne z panującymi standardami oprogramowanie pomaga nam w szybkim i sprawnym wykonywaniu pełnej dokumentacji projektowej.

Nasza Firma posiada również komplet narzędzi i urządzeń firmy HILTI, dzięki którym uzyskujemy bardzo wysoką wydajność przy realizacji robót na trudnych podłożach, zwłaszcza w budownictwie przemysłowym, specjalistycznym i mieszkaniowym.


Pomiary skuteczności ochron przeciwporażeniowych przeprowadzamy stosując mierniki najnowszej generacji.

Misją naszej firmy jest prowadzenie Naszych Klientów przez zawiły proces opracowywania dokumentacji projektowej, uzgadniania i wykonawstwa sieci energetycznych w sposób szybki, sprawny i bez zbędnych napięć!

Od początku istnienia współpracujemy z powodzeniem z deweloperami, inwestorami, biurami architektonicznymi, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi i organami administracji państwowej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z firmową ofertą, przeglądania strony internetowej i kontaktu!


 

Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449