Projektowanie oświetlenia zewnętrznego

Firma Zakład Robót Elektrycznych oferuje Państwu usługę projektowania oświetlenia zewnętrznego dla każdego rodzaju budynków – domów mieszkalnych, obiektów komercyjnych, jak również przestrzeni publicznych, tj. parki, tereny rekreacyjne, drogi, przejścia dla pieszych i ścieżki rowerowe. Proponowane przez nas rozwiązania są zgodne z najnowszymi trendami w architekturze, a więc estetyczne, funkcjonalne i zwiększające bezpieczeństwo docelowych użytkowników.

Projekt oświetlenia zewnętrznego dostosowany do aranżacji przestrzeni

Bez względu na rodzaj obiektu i jego przeznaczenie, bez odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego żadna inwestycja nie będzie w pełni skończona. To dzięki niemu obiekt staje się widoczny w nocy, a wykorzystywane światło tworzy niepowtarzalną atmosferę i klimat. Dlatego tak istotne jest prawidłowe zaprojektowanie oświetlenia, które z jednej strony wpłynie na estetykę krajobrazu, a z drugiej na jej bezpieczeństwo.

W zależności od rodzaju obiektu projektowaniu oświetlenia online wiąże się każdorazowo z:

  • doborem ilości i rozmieszczenia opraw,
  • doborem źródeł światła – ich temperatury barwowej i wymaganego natężenia oświetlenia. Do wszystkich wykonanych przez nas opracowań załączamy badania fotometryczne sprawdzające wyżej wspomniane parametry oświetlenia,
  • w przypadku oświetlenia parkowego i ulicznego doborem kabli, słupów oraz szaf oświetlenia ulicznego,
  • doborem elementów sterujących,
  • przygotowaniem aranżacji wizualnej.

W biurze projektów elektrycznych przy projektowaniu koncentrujemy się nie tylko na kwestiach estetycznych, ale nade wszystko funkcjonalnych i technicznych proponowanych rozwiązań. Dlatego nie stawiamy na tanie, chińskie zamienniki, a proponujemy Naszym Klientom rozwiązania uznanych producentów o przedłużonej gwarancji. Pomimo wyższej ceny wejściowej takie produkty zapewniają bezproblemową eksploatację i dłuższą żywotność, co w ogólnym rozrachunku daje wymierne korzyści, zbliżając je cenowo do rozwiązań budżetowych, które trzeba dużo częściej wymieniać i naprawiać. W obecnej sytuacji rynkowej proponujemy Naszym Klientom oprawy typu LED, które gwarantują rewelacyjne parametry świetlne i naprawdę przyzwoitą żywotność.

Dlaczego My?

Naszą firmę wyróżnia bogate doświadczenie w realizacji projektów każdego rodzaju instalacji oświetlenia zewnętrznego w całej Polsce, bogate zaplecze i wysokiej jakości sprzęt, a także indywidualne podejście do klienta oraz szybka realizacja zamówień.

Do każdego projektu oświetlenia zewnętrznego podchodzimy z jednakową starannością, oferując adekwatną, rynkową cenę, którą każdorazowo ustalamy indywidualnie z Klientem. Etap projektowania poprzedzony jest analizą jego potrzeb i ustaleniu wytycznych projektowych. Dzięki temu przygotowany dla Państwa projekt oświetlenia zewnętrznego będzie precyzyjnie dopasowany do konkretnych, indywidualnych preferencji. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz rozwieją wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu przez formularz. Dodatkowo nasi konsultanci dostępni są pod nr telefonu +48 12 307 16 62 lub adresem mailowym biuro.zre@gmail.com.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to sprawdź także:

Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449