Nadzór budowlany

Wykonanie inwestycji w sposób sprawny, terminowy, bez ponoszenia zbędnych kosztów

dlaczego warto to zlecić profesjonaliście?
Realizacja inwestycji jest trudnym, czasochłonnym przedsięwzięciem, na którego doglądanie inwestorom często brakuje czasu. Dlatego warto rozważyć zlecenie nadzoru nad poprawnym, terminowym i zgodnym z planem jej wykonaniem fachowcowi. Od tego zależy przecież sposób wykonania instalacji, a co za tym idzie - bezpieczeństwo przyszłych jej użytkowników.

Nasza firma z chęcią weźmie na siebie ciężar prowadzenia w imieniu inwestora pieczy nad należytym wykonaniem robót elektrycznych. Bardzo doświadczona kadra kierownicza pomoże każdemu z naszych klientów uniknąć pułapek wynikających z braku wiedzy i kierowania się intuicją. Jeśli jesteś osobą pragmatyczną, nastawioną na szybką realizacje celów i nie lubisz marnować czasu i pieniędzy - skorzystaj ze wsparcia profesjonalnej firmy. Pomożemy Ci nie tylko zredukować koszty, ale także poziom stresu towarzyszącemu wadliwemu wykonaniu prac budowlanych i damy gwarancję, że instalacje nie zagrażają zdrowiu użytkowników.

Czynności sprawdzające
co dokładnie możemy dla Ciebie sprawdzić?

Weryfikacja projektu budowlanego: sprawdzimy czy oferowany Ci projekt został wykonany zgodnie z przepisami prawa budowlanego i obowiązującymi standardami, czy proponowane w nim  rozwiązania są w istocie najlepsze i czy nie wygenerują wyższych od potrzebnych kosztów, a także czy dokumentacja jest kompletna z perspektywy wyceny i przeprowadzenia prac wykonawczych,
 
Sprawdzanie wykonanych instalacji: sprawdzimy czy instalacje zostały wykonane zgodnie z projektem wykonawczym, pozwoleniem na budowę, a także obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej. Zobaczymy także czy zastosowane zostały materiały i urządzenia odpowiedniej jakości,
 
Badanie jakości wykonanych robót i użytych materiałów: zbadamy wykonane instalacje pod kątem eliminacji elementów wadliwych, lub nienadających się do stosowania w energetyce/budownictwie,
 
Kontrola i odbiór instalacji elektrycznych przed ich zabudową: co bardzo istotne na każdym etapie budowy zweryfikujemy czy użyto odpowiednich materiałów i urządzeń przed ich ukryciem, tj. zanim znajdą się pod tynkiem lub ziemią, a także sprawdzimy czy zostały prawidłowo zainstalowane.
 
Pomiary i testy instalacji/urządzeń: każdorazowo uczestniczymy w przeprowadzeniu odpowiednich testów i pomiarów wykonanych instalacji/urządzeń technicznych, a także bierzemy udział w odbiorach finalnych i przekazaniu ich do eksploatacji. Wykonujemy też własne, niezależne pomiary instalacji elektrycznych mające na celu sprawdzenie poprawności ich wykonania i eliminację potencjalnych zagrożeń.

Weryfikacja kosztorysów: sprawdzimy w Twoim imieniu czy koszty założone przez wykonawce są właściwie oszacowane, aby wyeliminować z jednej strony zawyżenie kwoty kosztorysowej, a z drugiej strony jej zaniżenie - uniemożliwiające wykonanie prac na odpowiednim poziomie jakościowym. 
 

Galeria zdjęć

Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449