Nowe Logo Firmowe

Dodano: 04.05.2015 10:58
klucze
Logo firmy jest jej wizytówką, manifestem i zarazem symbolem, szalenie ważnym elementem komunikacji firmy z klientami i otoczeniem. O tym, że dobrze wykonane logo jest kluczowym narzędziem w tworzeniu wizerunku firmy nikogo nie trzeba przekonywać - na ten temat powstała niezliczona ilośc opracowań i badań branżowych. Eksperci zaznaczają, że ranga graficznego przedstawienia nazwy firmy w ostatnich czasach jeszcze wzrosła, a to ze względu na fakt, że przepływ informacji odbywa się obecnie przy zdecydowanym udziale języka obrazkowego, który powoli zastępuje tradycyjne słowo pisane.

Mając to na uwadze nasza firma postanowiła odświeżyć stare logo firmowe, które towarzyszyło nam od początku prowadzenia działalności i zaprezentować Państwu nową, zmodyfikowaną jego wersję. Nowe logo ma wyrażać wartości na jakie stawia nasza firma. Koło to symbol kreatywności, perfekcjonizmu i kompleksowej oferty. Nawiązująca do poprzedniej kolorystyka wyraża zaś nowoczesność, dynamizm i skuteczność w działaniu. Nazwa napisana małymi literami i brak wielkich liter w logotypie symbolizje partnerskie relacje z klientami, zachętę do otwartego dialogu i zadawania pytań z dziedziny energetyki i prowadzenia inwestycji w jej zakresie. Nasza firma chce poznawać potrzeby klientów i jak najlepiej je zaspokajać. 

Galeria zdjęć

Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449