Instalacje fotowoltaiczne Kraków

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych w Krakowie oraz okolicznych miastach. Realizujemy zarówno proste, jak i skomplikowane systemy fotowoltaiczne dla małych oraz dużych instytucji, domów jednorodzinnych, przedsiębiorstw oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Panele fotowoltaiczne to ekologiczne rozwiązanie, czerpią bezpośrednią energię ze słońca, co pozwala zaoszczędzić na prądzie. Z kolei wytworzony prąd wykorzystuje się do zasilania każdego rodzaju urządzeń. Projektowanie instalacji fotowoltaicznych wykonujemy w Krakowie, każdy system dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

Dobry projekt jest podstawą profesjonalnego wykonania instalacji. Zakład robót elektrycznych ma bogate doświadczenie w projektowaniu systemów instalacji fotowoltaicznych. Tworzymy projekty, które idealnie sprawdzą się w każdym budynku. Instalacje fotowoltaiczne charakteryzują się systemem modułowym, przez co można dopasować je do każdego budżetu. Oferujemy prawidłowy montaż wykonany przez wyszkoloną ekipę z odpowiednimi uprawnieniami. Profesjonalnie przygotowany projekt pozwoli maksymalnie czerpać korzyści z energii bez ograniczeń. Główny obszar świadczonych przez nas usług to Kraków.

Czy to się opłaca?

Instalacje fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego czy innego obiektu to opłacalna inwestycja. Ich największym atutem jest niewyczerpalność i darmowy prąd, który pozwala zaoszczędzić na rachunkach. Warto dodać, że panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych substancji, są stabilne oraz nie hałasują. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe doradztwo w doborze systemu i mocy. Projektowanie instalacji fotowoltaicznej realizujemy dokładnie z zachowaniem obowiązujących norm oraz bezpieczeństwa.
 
Opinie i zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobrze wykonana instalacja będzie praktyczniejsza, wydajniejsza i trwalsza co znacznie przyczynia się do zwrotu inwestycji. Zapraszamy do współpracy Zakład Robót Elektrycznych Kraków, ul. Księdza Franciszka Maja 31.
Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 662 186 000
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Księdza Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Rzemieślnicza 20/122
30-363 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449