Nowa strona firmowa ZRE

Dodano: 22.05.2015 10:09
klucze
Świadomi faktu, iż strona firmy jest jej wizytówką, platformą do komunikacji z klientami, a także  podstawowym narzędziem realizacji celów marketingowych, mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę naszej witryny.

Strona powstała we współpracy z fachowcami z firmy Teamsolution.pl i dostosowana została do panujących obecnie na rynku trendów. W założeniach miały ją charakteryzować przyjazny , innowacyjny wygląd oraz nade wszystko intuicyjny interfejs, prostota oraz funkcjonalność. Mamy nadzieję, że jako użytkownicy strony będziecie mogli to dla nas potwierdzić.

Strona zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat naszej działalności, oferty, historii firmy, dotychczasowych realizacji, które będziemy na bieżąco aktualizować oraz umożliwia szybki z nami kontakt za pośrednictwem formularza w ostatniej zakładce.

Witryna powstała w oparciu o technologię RWD (Responsive Web Design), które pozwala przeglądać ją w każdym środowisku wyświetlania, tj. zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, telefonach i tabletach bez potrzeby tworzenia odrębnej wersji dla każdego typu urządzenia.

Zapraszamy do przeglądania naszej strony i zapoznawania się z ofertą oraz do dzielenia się opiniami na jej temat z naszymi pracownikami. Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań z dziedziny energetyki i współpracy!

Galeria zdjęć

Ty person
plus
My group
equal
handshake owocna
współpraca
Przejdź do formularza
kontaktowego
Zadaj niezobowiązujące
pytanie ofertowe
Analizujemy i kontaktujemy
się z Tobą
Współpracujemy

zaufali nam:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Nasza firma to wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy na rynku usługi i projektowania instalacji elektrycznych.

Jesteśmy gwarantem wykonania każdego zamierzenia inwestycyjnego z najwyższą starannością i na czas

gdzie nas znajdziesz?

map

kontakt z nami

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
+48 12 307 16 62
biuro.zre@gmail.com
Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
ul. Ks. Franciszka Maja 31
30-499 Kraków
Biuro Obsługi Klienta
ul. Zawiła 61B (Centrum Biurowe Alstar)
30-390 Kraków

NIP: 679 104 80 11
REGON: 122523539
ING Bank Śląski S.A.: 59 1050 1445 1000 0090 9469 7449